Odkryté tajomstvá Bratislavy TantraDiamond Tantradiamond.sk

Bratislava nie je len historickými pamiatkami, ale aj moderným mestom s rušným životom a rozmanitými zábavnými možnosťami. V hlavnom meste nájdete viac, ako by ste možno čakali. Pozrite sa na niekoľko menej známych faktov, ktoré o Bratislave možno ešte neviete. Blízke susedstvo s Viedňou Hoci sú to dve rôzne hlavné mestá, Bratislava a Viedeň sú od seba vzdialené len necelých 100 kilometrov. Táto blízkosť prináša výhody pre obe európske metropoly.

bratislava

Výroba sektu „Hubert“ Bratislava je známa aj ako miesto, kde sa vyrábal slávny sekt Hubert, ako prvý mimo Francúzska. Táto unikátna firma sídlila na mieste dnešnej Chemicko-technologickej fakulty STU, a jej produkt sa stal prestížnym na svetovej úrovni.

Cyklistický most „Chucka Norrisa“ Nový cyklistický most, ktorý spája Slovensko s Rakúskom, bol oficiálne pomenovaný „Most slobody“, ale na internete vyhral názov „Most Chucka Norrisa“ v súťaži o názov. Ľudia si ho stále často volajú podľa slávneho herca.

Bratislavský Hrad: Symbol Hlavného Mesta Jedným z najvýznamnejších symbolov Bratislavy je Bratislavský Hrad, dominujúci panorámu mesta. Táto historická pamiatka s bohatou minulosťou vás prenesie do čias monarchie a korunovácií. Prechádzajte sa jeho opevnenými múrmi, obdivujte nádherný výhľad na Dunaj a mesto, a objavujte tajomstvá hradných komnát. Bratislavský Hrad nie je len kamenným svedkom histórie, ale aj miestom, kde žije a dýcha pokračujúca príbeh hlavného mesta Slovenska.

bratislava

Tantrické masáže v Bratislave Pre milovníkov masáži je v Bratislave k dispozícii jedinečný zážitok v podobe tantrických masáží v salóne Tantra Diamond Bratislava. Exkluzívne priestory, profesionálne tantrické masérky a možnosť pre štyroch klientov sú len niektoré z výhod, ktoré tento salón ponúka. Ak chcete zažiť niečo výnimočné, tantrické masáže v Bratislave sú tou správnou voľbou.