Určite ste už mali čo dočinenia s plastovými kontajnermi, ktoré využijete ako na svojom dome, chate, ale veľkú spotrebu IBC kontajnerov majú aj zamestnávatelia. Plastové kontajnery rôznych typov a veľkostí sú obľúbenou možnosťou ako efektívne a rýchlo prepraviť veľké množstvo tekutín, sypkého materiálu či jedného druhu materiálu. IBC kontajnery majú oproti sudom a oceľovým IBC chce jednu veľkú výhodu. Sú skladacie a preto pri preprave prázdnych IBC kontajnerov výrazne ušetríte miesto aj čas.

IBC kontajner

Na svojom dome môžete využiť IBC kontajnery na zachytávanie dažďovej vody či využitie nájde namiesto klasických plastových súdov. Spoločnosť schoellerallibert.com má v ponuke IBC kontajnery tej najvyššej kvality v plastovom prevedení s vysokou nosnosťou a najvyššími hygienickými predpokladmi. IBC sú vhodné aj na uskladňovanie jedlého materiálu a sú zdraviu nezávadné. Nie každý potrebuje IBC kontajnery na každodennú potrebu a preto schoellerallibert.com prichádza aj s ponukou prenájmu IBC kontajnerov. Ak potrebujete IBC kontajner sezóne a nemáte ho následne kde skladovať prenájom takéhoto druhu obalového materiálu je pre vás tou pravou možnosťou.

IBC kontajner

V prípade, že viete, že IBC kontajner využijete a oplatí sa vám doňho investovať, na schoellerallibert.com kúpite kontajnery v rôznych objemoch. Obľúbený sje priemerný IBC kontajner 300 litrový. Takisto však máte na výber aj z menších objemov a takisto aj z vyšších objemov pohybujúci sa okolo 1000 l. Je už len na vás aký druh IBC kontajneru potrebujete a koľko objemový typ využijete. V prípade, že potrebujete do svojej domácnosti alebo firmy IBC kontajner využite možnosť moderných a kvalitných IBC kontajnerov. Určite využite možnosť skladacieho patentu. Navštívte internetovú stránku schoellerallibert.com, kde v ponuke nájdete množstvo obalového materiálu v podobe IBC kontajnerov, plastových prepraviek a mnoho ďalšieho.