Rozmýšľate čím by ste potešili vašu drahú polovičku na Vianoce tento rok? Radi by ste jej venovali niečo hodnotné, niečo, čo bude mať len od vás? Niečo, čo keď zoberie do rúk, spomenie si okamžite na vás. Personalizované darčeky sú vždy tie najlepšie. Venujte svojmu partnerovi fotoalbum. A to nie hocijaký, ale plný vašich spoločných fotiek a zážitkov, ktoré ste spolu prežili. Veď nič nie je romantickejšie, ako sa zabaliť do deky s teplou šálkou čaju, čokolády, alebo vareného vínka a vychutnať si vianočnú pohodu s vašou drahou polovičkou u vás doma a zaspomínať si na spoločnú dovolenku, alebo chvíle, ktoré ste spolu strávili a zvečnili ich pomocou objektívu alebo mobilným telefónom.

romantika

Dnes už dobré a kvalitné fotky robí aj mobilný telefón, takže aj také fotky môžu byť súčasťou vášho albumu. A každý krát ako si vaša partnerka alebo partner zoberie fotoalbum, bude myslieť na vás, aj keď tam v tej chvíli nebudete. Vytvorte si váš jedinečný personalizovaný fotoalbum a máte váš tohtoročný vianočný darček na svete. S Fotkami za babku je teraz vytvorenie fotoalbumu úplná hráčka. A vďaka skvelej cene za tlač fotografií Fotkyzababku môžete naozaj naplniť hrubý fotoalbum, aby sa do neho zmestili všetky momenty, ktoré sú pre vás a vášho partnera, či partnerku dôležité.

fotoalbum

Niekedy vybrať tú správnu fotku je naozaj ťažké. Preto vďaka skvelej cene za vyvolanie fotografie sa obmedzovať nemusíte. Vďaka nám budete mať hodnotný darček za skvelú cenu a okrem toho sa vyhnete aj predvianočnej tlačenici v obchode a zháňaniu originálneho darčeka. Váš fotoalbum si ľahko objednáte aj doma v akúkoľvek hodinu a môžete ho mať hootvý už za niekoľko dní po zadaní objednávky. Onedlho spúšťame aj e-shop na našej internetovej stránke, takže si môžete vrámci objednávky objednať nie len tlač fotografií, ale vybrať si aj ten správny fotoalbum pre vašu polovičku.