Svetielka ku Vianociam neodmysliteľne patria a nemali by chýbať v žiadnej domácnosti. Svetelné reťaze prešli veľkou premennou a už sa viac nemusíte obávať vyhorenia stromčeka od vašich svetielok. Svetelné reťaze už dávno nie sú ako ich poznáme. Dnešnú ponuku tvoria LED svetielka, ktoré sú bezpečné a neprehrievajú sa. Vďaka tomu je možné nechať LED svetielka zapnuté aj dlhé hodiny bez toho aby ste sa museli obávať vyhorenia. LED závesy do interiéru či exteriéru môžete kúpiť v rôznych typoch a prevedeniach. Prvým kritériom výberu LED závesu je farba. Aj keď farebné svetelné LED závesy v ponuke nájdete v každom lepšom obchode, k Vianociam neodmysliteľne patrí žltá farba svetielok.

led záves

Príjemné, hrejivé, žlté svetielka sú krásnym symbolov Vianoc a vyčaria tú pravú atmosféru. Preto by ste aspoň jedny svetielka v podobe žltej farby nemali vynechať. Takisto sa čoraz viac objavujú aj obľúbené biele podtóny. Pre náročnejších sa žlté či biele tóny rozdeľujú aj na studený či teplý odtieň. To, či svetelné závesy vo vašej domácnosti všetky zladíte alebo stavíte na rozmanitosť je len na vás. Dôležité je aby sa svetielka páčili vám a vašim deťom. Len vtedy vám budú robiť radosť, keď budú vyberané s láskou pre tých najbližších. Svetelné závesy sú počas Vianoc krásnym symbolom nehy a vyčaria každému úsmev na tvári.

led záves

Svetelná reťaz je samozrejmosťou v prípade vianočného stromčeka. LED záves https://www.veselevianoce.sk/produkty/led-svetelne-zavesy by však nemal v žiadnom prípade chýbať ani v exteriéri. Exteriérové svetelné závesy sú odlišné a vhodné aj do zlých podmienok ako je sneh či dážď. Tento rok sú veľmi populárne svetelné závesy v podobe svetelných cencúľov. Takáto svetelné reťaze výrazne a krásne osvetlia vašu terasu či balkón. Veľký výber svetelných reťazi, ktoré vás milo prekvapia nielen kvalitou ale aj cenou nájdete na internetovej stránke veselevianoce.sk.