Určite ste aj Vy spozorovali slabý odtok z umývadla, sifónu, drezu alebo ste zaznamenali upchaté potrubia odpadov a kanalizácií, zaregistrovali ste nezvyčajný zápach z odtokových rúr. Účinnú, rýchlu a spoľahlivú pomoc Vám ponúka non stop služba ab-krtkovanie.sk, ktorá prekvapí rýchlym a profesionálnym prístupom za veľmi výhodnú a korektnú cenu. Ponúka rozmanité služby vo forme prevencie, riešenie havárií, doplnkové inštalačné práce a to všetko za vopred dohodnutú cenu, bez následných doplatkov. Ponúkané preventívne programy, odstraňovanie havárií a celkový prístup sú ekologické, nevyžadujú zbytočné stavebné úpravy, nezanechávajú po sebe zbytočne veľký neporiadok, sú spoľahlivé.

neudržiavané potrubie

Aby Vám nehrozila havária TV monitoring alebo trasovanie potrubia sú ideálnym riešením, získate dokonalý prehľad o aktuálnom stave potrubia kanalizácie, odpadov v domácnosti alebo akejkoľvek prevádzke, budete mať čas si premyslieť následné kroky a ak náhodou riešite problém stratenej dokumentácie tak ju nanovo získate. Ak sa už vyskytla havária nezúfajte, kontaktujte ponúkaný servis, profesionálna technika a odborníci Vám v krátkom čase budú k dispozícii. Ak riešite haváriu vo veľkej prevádzke vysokotlakové čistenie s dlhou hadicou a výkonným čerpadlom Vám pomôže zastaviť problém, vyčistiť potrubie od nánosov a usadenín, rozšíriť zúžený vnútorný priemer potrubia a zabezpečiť spoľahlivý výsledok.

správne udržiavané potrubia

Pre domácnosti sa odporúča menej robustná, ale rovnako výkonná technika v podobe elektromechanického lacného krtkovania v Bratislave Ab-krtkovanie.sk, s kvalitným elektromotorom a hadicami so špeciálnymi tryskami a zakončeniami, ktoré rotujú a tým čistia menšie potrubia. V obidvoch prípadoch bude výsledok dlhotrvajúci a na udržanie stavu budú postačovať preventívne programy. Všetky ponúkané služby získate za rozumnú cenu, bez doplatkov, určite oceníte korektný prístup od začiatku až do konca.