Môj priateľ so mnou zrejme nechce mať sex. Podotýkam ma je 21 jemu je 24. Sme spolu ani nie rok, a tak si myslím, že by to takto byť nemalo. Predtým sme sa vídali len cez víkendy, kvôli jeho práci pri PČR- sex bol, začínal aj on aj ja, bolo to fajn. V sexe nás obaja bavili rovnaké veci, obaja sme boli veľmi otvorení ,,všetku,,. Ku koncu jeho výcviku, kedy prišli jeho skúšky a viac nervozity z jeho strany som chápala, že nemá moc náladu, tak som väčšinou „musela začínať ja“. Po pol roku vzťahu sme sa sťahovali. Po zosťahovaní a jeho nástupe do výkonu služby musím z väčšej časti začínať ja, išlo to… Než začali byť chvíle, keď ma odmieta s tým, že nemá náladu, je unavený a pod. 

s

Vzhľadom na to aká som, som si začala myslieť zo to je mnou. Ja osobne nie som škaredá, ale toto mi strašne znižuje sebavedomie. Už je to vo fáze, kedy sa ,,musím,, pýtať, či chce sex. Teraz je to týždeň a niečo, čo nič nebolo. Samozrejme, niektoré páry, ktoré sú spolu dlhšie, sú staršie, majú deti a pod. to berú normálne. Ale na náš vek a pomerne krátku dobu čo spolu sme mi to príde trosku zvláštne. Finančne všetko zvládame, akurát jeho práca ho nebaví (myslel si, že jeho práca bude vyzerať trosku inak). Priateľ celkovo veľmi nie je na fyzický kontakt, za to ja áno. Občas príde, dá mi pusu, pohladi ma. Rok a niečo bol sám, chcel vzťah, nie len známosť na to jedno.

s

Ale ako bol zvyknutý na ten svoj pokoj, tak je veľmi často na telefóne hrá hry, aj jeho rodina hovorí, že je na telefóne až veľa … A má niekedy nevysvetliteľné výkyvy nálad … len z ničoho nič prestane hovoriť úplne, keď sa pýtam čo sa deje povie zo nevi. Hovorili sme spolu o tom niekoľkokrát. Keď o tom chcem hovoriť viac a viac, tak to nikam nevedie. Rozísť sa nechce. Nie som z tých, ktoré by chceli iba x partnerov alebo len partnera na sex. Nejaké párty a pod. On chcel tiež vzťah. Chcela by som, aby sa toto nejako zmenilo, ale rozhovory nepomáhajú.