Mať krásne, zdravé a dokonalé nechty je hádam snom každej ženy. Ak patríte medzi tie, ktoré sa radi hrajú s farbami a chcú na sebe stále niečo iné ako ostatné, tak ste tu na správnej adrese. D-nails.sk má pre vás skvelú ponuku v podobe širokej škály produktov a pomôcok pre vaše nechty. U nás si môžete zakúpiť skvelé produkty pre zdokonalenie a skrášlenie vašich nechtov, vďaka čomu si sami dokážete vyrobiť skvelú a krásnu manikúru. V dnešnej dobe si mnoho žien robí manikúru doma a práve pre tie máme v ponuke množstvo rôznych prípravkov pre vaše nechty a pre vašu dokonalú manikúru. U nás nájdete skutočne všetko čo potrebujete pre dokonalé nechty. Rôzne vytvrdzovacie gély, primeri, gél laky, umelé typy nechtov, brúsky, štetce, akryly, ale aj rôzne nechtové sady a v neposlednom rade aj UV lampy na vytvrdzovanie gél lakov, no taktiež aj LED lampy.

výber gél lakov

Nami predávané LED lampy a UV lampy na nechty sú skutočne kvalitné pomôcky pre vašu dokonalú manikúru. V našej ponuke nájdete aj kombinovanú UV LED lampu, a teda DUAL lampu, s ktorou ušetríte množstvo času a vďaka ktorej dosiahnete vytvrdnutie všetkých druhov gélov. DUAL UV/ LED lampa je dokonalou pomôckou, ktorú si zamilujete. V našej ponuke nájdete DUAL UV/LED lampy v rozmedzí 54w, 60w a 80w. Jedná sa o výkonné a veľmi praktické lampy pre vytvrdnutie všetkých hybridných gélov a gél lakov. Pozrime sa napríklad na DUAL UV/LED lampu EXCELLENT PRO STUDIO LINE 54w – PINK AURORA.

UV/LED lampa

Je to pomerne výkonná a inteligentná lampa a výkonom 54w, ktorá obsahuje 36 UV/LED diód bez nutnosti ich výmeny. Je vybavená senzorom pohybu, čo umožní jej automatické zapnutie sa, po vložení ruky do lampy. Možnosť nastavenia časovača sa zobrazuje na displej lampy. Táto lampa vyžaruje svetlo s vlnovou dĺžkou 365 nm a 405nm. S touto lampou máte postarané o svoju dokonalú manikúru. Lampa je doslova profesionálna a má dostatočný priestor na to, aby sa do nej zmestila celá ruka.