Možno si v životnej fáze, keď si uvedomuješ, že prešľapuješ na mieste alebo stagnuješ. Možno sa ti nepáči, ako sa neustále točíš v kolobehu života, ktorý ťa neuspokojuje. Možno stačí len málo, aby to bolo celkom inak. Ale to musíš chcieť jedine TY. Mám pre teba pozitívnu správu, je to možné. Som toho jasným príkladom, pretože som tiež žil praobyčajný život bez nádeje na zmenu. Potom som objavil niečo, čo mi úplne umožnilo nahliadať na svet inak. A hoci existujú k úspechu rozličné cesty, nie vždy je to dlhodobého charakteru. Môžem ti však povedať, že jedinou cestou, ako zmeniť tvoj život je osobnostný rozvoj.

osobnosť

Proces môže byť náročný, zdĺhavý a možno nie vždy úplne úspešný, ale stojí za to, pretože na jeho konci si ty ako víťaz. V prvom rade si musíš uvedomiť vlastnú hodnotu, ktorá spočíva v jednoduchej pravde – každý z nás je na tomto svete jedinečný a má svoju hodnotu. Skutočne nikto nežije tvoj život, nikto nemá také originálne nazeranie na veci okolo nás, ako ty, nikto nevie, ako sa cítiš a myslíš a túto svoju výnimočnosť môžeš naplniť každý deň. Podmienka je chcieť. Pýtaš sa, čo pre to ďalej urobiť a samozrejme, tento proces pozostáva z viacerých veľmi dôležitých krokov.

osobnosť

Moja kniha Si jedinečný vznikala na základe dlhoročného výskumu, ktorého predmetom som bol ja sám – všetky tieto postupy som si vyskúšal na svojej koži. Moje skúsenosti a zážitky môžu napomôcť ďalším ľuďom, ktorí sú v podobnej situácii ako som bol ja. V rámci osobnostného rozvoja sa venujem rôznym afirmáciám a pozitívnemu mysleniu, potrebe meditácie, zdraviu, peniazom, vizualizácii a vďačnosti, prekvapí ťa to, ale to všetko má dopad na tvoje životné smerovanie a okolnosti. Veľmi dôležitý je pre každého z nás duchovný rozvoj – ak sleduješ znamenia v živote, veríš v prítomnosť pozitívnych, anjelských síl, ak túžiš po lepšej verzii svojho JA, tak môžeš začať úplne iný život, na konci ktorého budeš zdravší, silnejší, šťastnejší. Verím, že ti k tomu dopomôžem aj ja, Patrik Hromjak, autor knihy Si jedinečný.