Predaj a montáž klimatizácie Trnava klimania.sk má pre Vás neustále k dispozícií moderné klimatizácie, ktoré nesklamú počas celého roka a najmä nie v tých najhorúcejších letných dňoch, kedy sa spoliehame práve len na klimatizáciu. Z našej ponuky máte vždy na výber z niekoľkých variant a typov či cenových relácií, ktoré si práve môžete dovoliť. V prípade potreby vieme samozrejme vždy podať pomocnú ruku a poradiť Vám s výberom, ktorý Vám bude najviac pasovať. Sme si vedomí toho, že nie každý sa vyzná do klimatizácií a vie si aj vybrať, takže pokiaľ máte vyložene nejaké požiadavky na klimatizáciu stačí nám dať vedieť a my Vám pomôžeme vybrať presne takú, čo Vám bude najviac pasovať do Vašich požiadaviek.

schladenie

Okrem predaja sa zároveň aj aktívne venujeme montáži našich klimatizácií. S nami sa môžete vždy spoľahnúť na kvalitnú montáž, ktorá prebieha podľa všetkých technologických postupov, ktorými sa riadime neustále. Pri montáži klimatizácie je potreba byť obozretný a najmä si dopredu vždy všetko poriadne naplánovať tak, aby nás nič neprekvapilo. Celý postup Vám v prípade Vášho záujmu radi vysvetlíme, a tak budete dopredu vedieť, čo sa bude diať a, ako samotná montáž bude vyzerať.

montáž

Naše klimatizácie sú pred samotnou montážou dopredu kontrolované a vyskúšané, preto sa úspešne vyhýbame nepodareným kusom a technickým problémom. Avšak aj v prípade tohto problému poskytujeme na naše klimatizácie niekoľko ročnú záruku, s ktorou máte vždy istotu. Pravidelné čistenie či servis sa taktiež dopomôže v životnosti klimatizácie a bezproblémovému chodu. Jednoduché ovládanie nájdete pri každej z našich modelov, pričom to zvládne každý člen domácnosti s nadhľadom. Svoju ideálnu teplotu si pomocou diaľkového ovládača môžete kedykoľvek nastaviť a užívať si príjemné ochladenie, ktoré je občas potrebné, ako soľ.