Keď som priateľovi urobila erotickú masáž, tak si ani nevedel predstaviť, že sa mu natoľko zapáči, že ju nakoniec po mne bude chcieť každý víkend. Ja som to spočiatku brala tak, že jeho to asi nenadchne, tak len skúsim, čo s ním erotická masáž urobí. Ale práve erotická masáž predčila všetky moje erotické očakávania a jemu sa to strašne zapáčilo. Prvýkrát keď som mu erotickú masáž robila, tak som samozrejme chcela navodiť takú tú romantickú atmosféru a tak som urobila jeho najobľúbenejšie jedlo, čo má rád a samozrejme som sa tiež obliekla do sexy bielizne, aby ho to aj vzrušilo.

s

Celkom mi záležalo vtedy na tom, aby sa mu v ten deň páčil, pretože sme slávili tretie výročie (jednoducho 3 roky, čo sme spolu). A chcela som, aby ten deň bol jednoducho dokonalý a špeciálny. A samozrejme sa mi to podarilo na jedničku. Najskôr sme si dali výbornú večeru, ktorá sa mi mimochodom podarila (musím sa pochváliť) a potom som už urobila popcorn a pozerali sme sa na romantický film. No a samozrejme ako to tak býva, tak pri tom filme sme sa samozrejme začali bozkávať, hladkať a ja som už bola vzrušená. A on očividne tiež. Tak som ho začala masírovať, najprv na tvári, na hrudi a potom na tých intímnejších miestach, ako je napríklad penis.

s

A jemu sa to strašne páčilo. Vzdychal slasťou a vyzeralo to, že si tú moju špeciálnu erotickú masáž naozaj užíva a bol to nádherný deň. Samozrejme sme si navzájom dali darčeky a potom sme šli ešte na nádhernú večernú prechádzku, ktorá nemala chybu. Bez môjho priateľa si už život naozaj nedokážem predstaviť. Mali sme obdobie, kedy nám to v posteli veľmi neklapalo, ale vďaka tomu, že sme začali skúšať nové veci, tak sa to začalo dávať do poriadku. A aj erotická masáž nám vniesla do vzťahu novú iskru a vášeň a zakaždým nás erotická masáž oboch baví a máme ju veľmi radi a užívame si ju.