Tiež už sa tak veľmi tešíte na leto, ako ja? Je to obdobie, ktoré si mnoho školákov spája práve s voľnom a hlavne letnými prázdninami. A to je na tom to najlepšie. Žiadne úlohy, žiadna práca, žiadne učenie. Pamätám si, keď som bola na strednej a na základke, behala som plastovými dvermi https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/plastove-okna-a-dvere/. Najviac zo všetkého som sa vždy tešila na školské prázdniny. Žiadne starosti, úlohy a jednoducho voľno a užívanie si. Teraz už na škole nie som – ani na základke, ani na strednej, ani na vysokej, ale priznám sa, že niekedy mi toto obdobie školských povinností začína chýbať. Predtým, keď som bola v škole, som si myslela, aké veľké mám starosti.

dvere

Furt nejaké úlohy, učenie a tak podobne. Ale spätne sa tomu musím smiať a hovorím si, aké to bolo bezstarostné obdobie. Rozhodne lepšie, než riešiť niektoré veci, čo riešim dnes. Ale veľmi rada na to obdobie spomínam. Vždy som vybehla plastovými dverami von, keď bolo vysvedčenie a bol posledný deň školy. A to potom bolo úžasné. Vždy sme s mamkou, babičkou a sestrou išli niekam na dovolenku, alebo k vode a bolo to úžasné. A tiež si ale spomínam, ako som milovala školské obedy. Vždy som bola schopná si kľudne pridať niekoľkokrát jedlo.

dvere

Mojim rovesníkom jedlo zo školskej jedálne nechutilo, ale mne hrozne veľa. Doteraz to nedokážem pochopiť, prečo to tak bolo a ako to je možné. Ani moja sestre školské jedlo nechutí. Čo ja by som za to dala. Občas sa mi fakt nechce variť a som trošku lenivá. Ale to je fakt iba občas. Väčšinou ma samotná príprava jedla baví a robí mi to radosť. A už mám dcéru, takže pre tú varím, ale je celkom vyberavá. Takže väčšinou ju také husté polievky, ktoré ju celkom chutí av poslednej dobe neje nič iné. Ja sa tomu trošku musím smiať. Je skoro ako môj priateľ, tiež je veľmi vyberavý na jedlo. Našťastie som si ale urobila zoznam toho, čo mu chutí a to varím.