Prečo je krktovanie stále in? Krtkovanie, teda odborné čistenie kanalizácie a potrubia je nevyhnutná prevencia pre všetky potrubia. Je zanedbávaná a aj preto často dochádza k haváriám a zbytočným nákladom na ich riešenie. Moderná a profesionálna technika dokáže zázraky, je spoľahlivá, účinná, jej použitie nie je náročné a aj z tohto dôvodu je stále IN. Väčšina z nás pri prvých náznakoch problémov s odtokmi, sifónmi, potrubím či kanalizáciou siahne po domácich prostriedkoch. Tie sú ale neúčinné, pomôžu skutočne iba na krátku dobu, problém nevyriešia, ba priam ho zhoršia. Usadeniny, nánosy, mastnota a špina sa musí odstrániť profesionálne použitím správnej techniky, ktorá sa neustále vyvíja a dosahuje čoraz lepšie výsledky.

zanedbaný odtok

Poraďte sa s odborníkmi ab-krtkovanie.sk a vyberte si krtkovaciu firmu s najmodernejšou technológiou a skúsenosťami. Ich ekologický prístup je takisto IN, moderná technika využíva elektromechanický alebo tlakový princíp a vyhýba sa použitiu škodlivých chemikálii. Je šetrná k prostrediu a takisto aj k Vašej peňaženke nakoľko využíva postupy, kde nie sú potrebné zbytočné stavebné práce a rozkopávky, technika dokáže vďaka moderným technológiám rozpoznať závadu v potrubí a v kanalizácii. Krtkovanie je všeobecne odporúčané ako prevencia spolu s ostatnými ponúkanými programami ako je napríklad monitoring pomocou TV kamery, trasovanie a sanácia potrubia, prípadne frézovanie, ktoré slúži najmä na odstránenie stavebných zvyškov a koreňov stromov z potrubia.

čistý odtok

Ponúkaná služba je v non stop režime, čo oceníte najmä pri haváriách, keď je zanedbaná prevencia a problémy vyústia do upchatia odpadov a kanalizácie, zúženia ich odtokového priemeru a k vytekaniu odpadov do okolia. Rýchly a odborný zásah technikou buď na elektromechanickom princípe so špeciálne upravenými strunami a ich ukončenia alebo na vysokotlakovom pôsobení vody za pomoci čerpadla a dostatočne dlhej hadice Váš problém odstránia rýchlo, spoľahlivo a zabránia tak ďalšiemu znečisteniu okolia.

Vyskúšajte technológie, ktoré sú IN vo všetkých smeroch.