Túžite po úplnom relaxe? Chcete zažiť masáž akú si neviete ani len predstaviť? Máme v ponuke skvelú tantra masáž, ktorá sa postará o všetky Vaše problémy. Ak ste od rána na nohách a prídete domov až večer, tak je takmer sto percentné, že Vás bude bolieť celé telo. Je to normálny jav pre človeka, ktorý tvrdo pracuje. Po nejakom čase bude nasledovať typická bolesť hlavy, bolesti svalov a kostí, psychická záťaž dodá k sile bolesti a následne vznikne chronická choroba vyčerpania, tak zvaný syndróm vyhorenia. Recept lekárov je jedine odpočinok, nič iné, žiadne farmakologické lieky a ani špeciálne terapie. Jediná forma terapie, ktorá je vysoko odporúčaná je tantrická masáž.

relax

Nie je to len kadejaká obyčajná masáž, je to masáž, pri ktorej sa uvoľní nielen Vaše fyzické telo ale aj duševná forma Vášho ja. Tantra masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ sa zameriava predovšetkým na maximálne uspokojenie zákazníka, alebo teda pacienta. Používajú sa pri nej antické metódy liečiteľstva, ktoré sa využívali ešte pred tým ako vzniklo pomenovanie lekár. Už v starovekom Grécku a hlavne v Indii sa používala táto metóda liečiteľstva. Ľudia týchto liečiteľov nazývali šamanmi a šarlatánmi, pretože doslova dokázali spraviť zázraky. Bolo to ako keby mali magické schopnosti. Vďaka jedinej tantrickej masáži sa všetky psychosomatické choroby a problémy vyriešili.

masáž

Zmizla tá strašná bolesť hlavy alebo prenikavá bolesť kĺbov. Už v starovekej dobe ľudia vedeli, že tantrická masáž je ten jediný najefektívnejší spôsob ako dosiahnuť úplného relaxu. A vedia to aj ľudia v dnešnom svete. Tantrická masáž čoraz viac rastie na popularite. Na výber máte aj z viacerých možností. Napríklad taká exkluzívna celotelová tantrická masáž. V tomto programe sa Vás masér alebo masérka dotýka svojimi nežnými rukami a aj svojím krehkým telom.