Ak rozmýšľate, aké reklamné predmety zvoliť do svojej firmy na nasledujúci rok? Dávame vám zopár typov, ktoré predmety sú praktické a zároveň potešia, a tiež môžu poslúžiť ako skvelá reklama. Reklamná šiltovka – veľmi veľa ľudí počas leta nosí šiltovku, nie je to už len ochrana pred slnkom, aj keď aj to je veľké plus, ale šiltovka sa stala akási módna záležitosť, ktorú najmä mladšia generácia veľmi obľubuje. Okrem toho je praktická, zmestí sa do každého batohu, a tak poslúži všade, kam si ju zoberiete.

kšiltovka

Na šiltovku sa dá natlačiť alebo vyšiť vaše logo, či názov vašej firmy. Na šiltovke ho budú mať tak všetci na očiach. Všimnú si ho aj okoloidúci, či ľudia v hromadnej doprave, keď niekto so šiltovkou s vašim názvom, či logom stojí vedľa nich. Reklamný dáždnik – praktický pomocník, ktorý poteší vždy, no najmä keď prší. Všetci to poznáme, máme plno dáždnikov doma, ale keď začne pršať, zistíme, že ani jeden sa nedá použiť. Takže dáždikov nikdy nie je dosť a každý sa poteší, keď dostane nový. Okrem toho sa da na dáždnik vytlačiť vaše logo alebo názov, a keď niekto dáždnik rozprestre, bude to skvelá reklama, ktorú všetci uvidia. Reklamná šálka – šálku potrebujeme doma, v práci, na internáte… ľahko sa rozbije a tak nám treba stále nová a nová.

čepice

Málokto nezačína svoj deň so šálkou v ruke, tak prečo ju nezačať práve s tou vašou. Šálka je taktiež skvelým rekmaným predmetom, kde môžete okrem svojho loga, či názvu firmy pridať aj nejaké motto, alebo obrázok, ktorý vystihuje alebo symbolizuje vašu firmu. Na internetovej stránke spoločnosti Promo darčeky si však môžete vybrať z veľkého množstva iných predmetov, ktoré môžu byť taktiež skvelým reklamným či darčekovým predmetom. Stačí si kliknúť na naš stránku a pozrieť si celú našu ponuku. U nás si svoj reklamný či darčekový predmet vyberie každý.