So sexuálnou energiou pracujú len masáže z kategórie senzuálnych či tantrických. Sú to napríklad senzuálne masáže bratislava, v ktorých salóne sa o vás postará zaučený a sympatický personál. Mužských zákazníkov tu masíruje masérka a ženské zákazníčky masér. V takomto salóne si na tantre dajú záležať a v takom prípade vravíme skutočne o umení. A hlavne o euforických pocitoch, ktoré zažijete.

Sexi žena

Sú to veľmi originálne techniky, ktoré vám klasická masáž neponúkne. V našom prípade ide o kombináciu klasickej masáže s erotickou. Počítať by ste tu preto mali aj s nahotou a hlavne senzuálnymi dotykmi, ktoré sa budú venovať aj vašim intímnym partiám. Tento postup vychádza zo samotných koreňov tantry. Jej súčasťou je totiž práca so sexuálnymi energiami. Nie je preto nič zahanbujúce na tom, ak v jej závere budete mať orgazmus. Senzuálna masáž má totiž za úlohu odstrániť sexuálne bloky a zároveň vás nabiť čerstvou životnou energiou. Tú vám odovzdáva tantra masérka.

Modelka, erotika

Tantra má svoje dlhodobo zaužívané tradičné postupy, z ktorých vychádza. Napriek tomu si ju niekto môže mýliť s platenou erotickou službou. V tantrickom salóne však nemôžete mať s masérkou sex, je to čisto iba o príjemnej masáži a senzuálnych dotykoch. K jej výhodám sa radí citeľné odstránenie napätia, nervozity a sexuálnych blokov a zároveň fakt, že vás nabije novou životnou silou. Takisto ide o veľmi príjemný relax. Všetko začína úvodným rituálom namaste, v ktorom sa odovzdáva pocta našim telesným stránkam. No tiež ide o dobrú prípravu pred masážou, pri ktorej si precvičíte dýchanie. Pri masáži v čistých a ideálne prispôsobených priestoroch hrá exotická tantrická hudba.

  • K pozitívnym účinkom tantry sa radí aj zníženie hladiny stresu, nervozity a napätia. Ďalej pomáha mužom aj ženám vyliečiť oslabené libido, mužským zákazníkom pomáha tiež pri problémoch so slabou erekciou.